Celodenní konference
pro e-shopy

Zažijte den plný inspirace a načerpejte
know-how pro rozvoj svého e-shopu.

Sobota 25. března 2023

Cyrilská 7, Brno

Zdarma pro e-shopy

20

tematických
přednášek

10

praktických
workshopů

10+

poradenských
stánků

E-commerce day posune
váš e-shop na další level.

Můžete se těšit na nabitý program plný tematických přednášek a workshopů od řečníků, kteří jsou předními experty ve svém oboru. Čekají vás aktuální témata od marketingu, práva, účetnictví až po logistiku. Pokryli jsme nejčastější otázky, které e-shopaři řeší, díky čemuž odejdete s jasnými a praktickými informacemi, které využijete při zdokonalování vašeho e-shopu. Na své si přijde opravdu každý.

Připraveny budou také partnerské stánky, se kterými můžete probrat vaši situaci a případně navázat spolupráci, která posune váš e-shop zase o kousek dál. Vzdělání a hodnotné informace budou opravdu na každém rohu. A taky spousta zábavy.

Celým dnem vás budou doprovázet skvělí moderátoři a o přestávkách máme připraveny další aktivity, které naladí tu správnou atmosféru. Nakonec vše zakončíme afterparty, kde se můžete zapojit do organizovaného networkingu, seznámit se s ostatními účastníky a třeba i nějaký ten drink. Tuto akci nesmíte propásnout.

Akci moderují

Zdeněk Wetter

Moderátor

Zdeněk je manažerem obchodního týmu v digitální agentuře ANTEE. Zároveň tvoří marketingové strategie pro eshopy a firmy. Jeho vášní jsou inovace, obchod, šachy, týmové sporty a networking.

Monika Kvapilová

Moderátorka

Monča je networkerka, podcasterka i zpěvačka s posláním využít svůj hlas na maximum, zakladatelka Moni ON AIR. Tvoří rozhovory s inspirativními lidmi, vyzpovídá je od A do Z a nebojí se tabu témat - taková česká Oprah. Miluje cestování, dobré jídlo a zážitky!

Přednášky

Přednášky

Praktické workshopy

Kompletní program je venku!

Letošní program jsme pro Vás rozdělili na dva přednáškové a dva workshopové line-upy a věříme, že si na své přijde opravdu každý. Přesvědčte se sami.

Jak vypadal
minulý ročník?

Jak vypadal
minulý ročník?

Prostředí Impact Hubu navodí tu správnou atmosféru!

Stejně jako minulý ročník se i letos konference koná v osvědčených prostorách Impact Hubu. Jedná se o příjemné a moderní místo, které se skvěle hodí pro akce podobného formátu.

Budou na vás čekat 2 přednáškové sály, 2 workshopové místnosti, bar s dobrou kávou a něčím na zub a také spoustu prostoru pro odpočinek, zábavu a seznámení se s ostatními účastníky.

Impact Hub v Brně sídlí na adrese Cyrilská 7 a je tedy ideálním místem, které dokáže spojit 3 základní pilíře naší akce, a to vzdělání, zábavu a networking.

Konferenci pořádá komunita GUG

GUG je nezisková organizace s dlouholetou tradicí, která funguje za podpory projektu Google Digitální garáž, jejíž hlavní náplní je pořádání vzdělávacích akcí, díky kterým mohou předávat své znalosti mezi co nejvíce lidí. Společně s ní a dalšími organizátory akce jsme byly schopni pro vás tuto konferenci uspořádat.

Hlavní komunitní partner

Partneři

SmartEmailing
Shoptet
Smartsupp
Seznam
EXPANDO GLOBAL
Global Payments
WEDOS
Tanganica

Mediální partneři

Další partneři

Za podpory

APEK
PR klub

Často se nás ptáte

Kdy a kde se bude konference konat?

Konference se bude konat v sobotu 25. března 2023 v brněnském Impact Hubu, který se nachází na adrese Cyrilská 7, 602 00 Brno-střed-Trnitá, blízko Hlavního nádraží.

Co mě na konferenci čeká?

Nabitý celodenní program ve 2 přednáškových sálech a 2 workshopových místnostech, poradenské stánky partnerů, zábavný program v coffee breacích a pro ty odvážnější i afterparty, kde se můžete těšit také na organizovaný networking.

Jak a kdy se můžu na konferenci registrovat?

Registrace spouštíme 6. února ve 14:00. Registrační formulář naleznete ve spodní části stránky.

Je konference pro e-shopy zdarma?

Ano, registrace pro majitele a zaměstnace e-shopů je zcela zdarma. 

Pro všechny ostatní, kteří e-shop nevlastní nebo nejsou jeho přímými zaměstnaci je možné se konference také zúčastnit. Máme k dispozici pouze omezené množství vstupenek za cenu 990 Kč včetně DPH.

Pokud nejsem z e-shopu mám konferenci také zdarma?

Bohužel nikoliv. Je možnost si však zakoupit vstupenku za cenu 990 Kč včetně DPH. 

Na konferenci rozlišujeme 2 typy účastníků, kteří:

  • jsou přímo z e-shopu - jedná se tedy o majitele, manažery či jiné přímé zaměstnance e-shopu, kteří pracují pro daný e-shop interně. Interní zaměstnanec je člověk, který pracuje pouze pro jeden e-shop a vykonává zde činnosti např. spojené s marketingem, řízení skladu, logistikou, zákaznickou péči, IT nebo se např. stará o produktové portfolio daného e-shopu. Nejedná se tedy o externího pracovníka, který pro daný e-shop pracuje externě a současně poskytuje své služby i dalším e-shopům. Zároveň se nejedná o interní zaměstnance firem např. marketingových agentur, nástrojů pro e-shopy, které sice poskytují své služby pro e-shopy, ale interní zaměstanci nejsou přímo z daného e-shopu.
  • nejsou přímo z e-shopu - jedná se tedy o firmy nebo jednotlivce na volné noze, kteří sice poskytují své služby e-shopům, ale e-shop nevlastní ani nejsou jeho přímými zaměstnanci. Jedná se tedy o majitele, manažery či ostatní interní zaměstnance marketingových agentur, nástrojů pro e-shopy např. platebních bran, krabicových řešení pro e-shopy, e-mailingových nástrojů a dalších služeb pro e-shopy. 

E-shopy při registraci a vstupu na konferenci pečlivě kontrolujeme.

Jak a kdy se můžu registrovat na workshopy?

Na workshopy se bude možnost přihlásit v den konání akce, a to ráno na informacích. Každý se bude moci přihlásit pouze na 3 workshopy, které se nekonají ve stejný čas. Množství účastníků na workshopech je omezené, proto doporučujeme přijít co nejdříve, než budou všechna místa zabrána.

Jak se na konferenci dostanu?

Impact Hub v Brně se nachází na adrese Cyrilská 7. Hlavní vstup je z ulice Čechyňská, skrze velkou prosklenou recepci.

Nejbližší zastávka tramvají a trolejbusů je Vlhká nebo Masná od kud je to pěšky asi 5 minut.

Pokud jedete autem, tak nejbližší veřejné parkoviště se nachází na ulici Zderadova či v Galerii Vaňkovka, ale doporučujeme zaparkovat v přilehlých ulicích, kde jsou modré zóny a tedy je zde parkování o víkendu zdarma. Je ale potřeba počítat s tím, že v okolí Impact Hubu je jen omezené množství parkovacích míst.

Je na konferenci zajištěno připojení k internetu?

Ano, po celý den pro vás bude k dispozici zdarma bezdrátové připojení k internetu a elektrické zásuvky na každém rohu.

Jak je to s jídlem a pitím?

Na místě bude po celou dobu akce k dispozici bar, kde si můžete zakoupit drobné občerstvení, dobrou kávu a další nápoje. Okolo 11:00 přijedou před budovu foodtrucky, kde si budete moci zakoupit teplé jídlo. K dispozici bude až do konce hlavního programu. Případně je v blízkém okolí několik restaurací či rychlých občerstvení kam si můžete v obědové pauze zajít.

Bude afterparty?

Ano, bude. Po skončení hlavního programu v 17:00 bude následovat afterparty přímo v Impact Hubu, kde vás čeká organizovaný networking, zábavný program, nějaké ty drinky a hlavně si budete moci popovídat s řečníky, organizátory či s dalšími účastníky akce.

Registrace jsou ukončeny

Pro letošní ročník jsou již všechna volná místa na konferenci obsazena.