Celodenní konference
pro e-shopy

Zažijte den plný inspirace a načerpejte
know-how pro rozvoj svého e-shopu.

Sobota 8. října 2022

Cyrilská 7, Brno

Zdarma pro e-shopy

20

tématických
přednášek

10

praktických
workshopů

10+

poradenských
stánků

E-commerce day posune
váš e-shop na další level.

Můžete se těšit na nabitý program plný tematických přednášek a workshopů od řečníků, kteří jsou předními experty ve svém oboru. Čekají vás témata od marketingu, práva, účetnictví až po logistiku. Pokryli jsme nejčastější otázky, které e-shopaři řeší, díky čemuž odejdete s plnohodnotnými informacemi, které využijete při zdokonalování vašeho e-shopu. Na své si přijde opravdu každý.

Bude tu také několik tématických partnerských stánků, se kterými se můžete pobavit o vaší situaci a případně navázat spolupráci, která může posunout vás e-shop zase o kousek dál. Vzdělání a hodnotné informace budou opravdu na každém rohu. A taky spoustu zábavy.

Celým dnem vás budou provázet skvělí moderátoři a o přestávkách pro vás máme připraveny další aktivity, které se vám budou určitě líbit. Nakonec vše zakončíme afterparty, kde bude prostor pro seznámení se s ostatními účastníky a třeba i nějaký ten drink. Registrujte se a nepropásněte to.

Akci moderují

Ladislav Vitouš

Moderátor

Láďa je PPCčkař, podcaster, milovník kávy, fast foodu a občasný moderátor a řečník na marketingových akcích. Prošel si firmou i agenturou a dnes dělá PPC kampaně na volné noze a nahrává první český PPC podcast.

Katka Pejšková

Moderátorka

Katka je specialistka na komunity, Women Techmakers ambasadorka, copywriterka na špičce volné nohy a majitelka agresivního jezevčíka. Miluje dorty, makeup, bylinkové čaje a GUG.cz

Přednášky

Přednášky

Kompletní program je venku!

Letošní program jsme pro Vás rozdělili na dva přednáškové a dva workshopové line-upy a věříme, že si na své přijde opravdu každý. Přesvědčte se sami.

Buďte toho součástí

Posuňte váš e-shop na další level a užijte si u toho spoustu zábavy. Za jeden den můžete získat cenné know-how od více než 30 předních odborníků, potkat se s dalšími e-shopáři a získat spoustu kontaktů pro rozvoj vašeho e-shopu. Neváhejte, registrujte se.

Jak vypadal
minulý ročník?

Jak vypadal
minulý ročník?

Prostředí Impact Hubu navodí tu správnou atmosféru!

Stejně jako první ročník se i letos konference koná již v osvědčených prostorách Impact Hubu. Jedná se o příjemné a moderní místo, které se skvěle hodí pro akce podobného formátu.

Budou na vás čekat 2 přednáškové sály, 2 workshopové místnosti, bar s dobrou kávou a něčím na zub a také spoustu prostoru pro odpočinek, zábavu a seznámení se s ostatními účastníky.

Impact Hub v Brně sídlí na adrese Cyrilská 7 a je tedy ideálním místem, které dokáže spojit 3 základní pilíře naší akce, a to vzdělání, zábavu a networking.

Konferenci pořádá komunita GUG

GUG je nezisková organizace s dlouholetou tradicí, která funguje za podpory Grow with Google, jejíž hlavní náplní je pořádání vzdělávacích akcí, díky kterým mohou předávat své znalosti mezi co nejvíce lidí. Společně s ní a dalšími organizátory akce jsme byly schopni pro vás tuto konferenci uspořádat.

Partneři

Kaufland Marketplace
SmartEmailing
Shoptet
Smartsupp
Seznam
EXPANDO GLOBAL
Fingood
Grow with Google
Top-obaly.cz
Global Payments
WEDOS
Customer Hero
Fulfillment by Authentica
Eurofaktura
GRiT
Tanganica

Mediální partneři

Za podpory

APEK
PR klub
#HolkyzMarketingu
Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Často se nás ptáte

Proběhne konference offline?

Ano, proběhne offline v souladu s aktuálními epidemiologickými opatřeními.

Kdy a kde se bude konference konat?

Konference se bude konat v sobotu 8. října 2022 v brněnském Impact Hubu, který se nachází na adrese Cyrilská 7, 602 00 Brno-střed-Trnitá, blízko Hlavního nádraží.

Co mě na konferenci čeká?

Nabitý celodenní program ve 2 přednáškových sálech a 2 workshopových místnostech, poradenské stánky partnerů, zábavný program v coffee breacích a pro ty odvážnější i afterparty.

Jak a kdy se můžu na konferenci registrovat?

Registrace je spuštěna 16. srpna od 14:00. Registrační formulář naleznete ve spodní části stránky.

Je konference pro e-shopy zdarma?

Ano, registrace pro majitele a zaměstnace e-shopů je zcela zdarma. 

Pro všechny ostatní, kteří e-shop nevlastní nebo nejsou jeho přímými zaměstnaci je možné se konference také zúčastnit. Máme k dispozici pouze omezené množství vstupenek za cenu 790 Kč včetně DPH.

Pokud nejsem z e-shopu mám konferenci také zdarma?

Bohužel nikoliv. Je možnost si však zakoupit vstupenku za cenu 790 Kč včetně DPH. 

Na konferenci rozlišujeme 2 typy účastníků, kteří:

  • jsou přímo z e-shopu - jedná se tedy o majitele, manažery či jiné přímé zaměstnance e-shopu, kteří pracují pro daný e-shop interně. Interní zaměstnanec je člověk, který pracuje pouze pro jeden e-shop a vykonává zde činnosti např. spojené s marketingem, řízení skladu, logistikou, zákaznickou péči, IT nebo se např. stará o produktové portfolio daného e-shopu. Nejedná se tedy o externího pracovníka, který pro daný e-shop pracuje externě a současně poskytuje své služby i dalším e-shopům. Zároveň se nejedná o interní zaměstnance firem např. marketingových agentur, nástrojů pro e-shopy, které sice poskytují své služby pro e-shopy, ale interní zaměstanci nejsou přímo z daného e-shopu.
  • nejsou přímo z e-shopu - jedná se tedy o firmy nebo jednotlivce na volné noze, kteří sice poskytují své služby e-shopům, ale e-shop nevlastní ani nejsou jeho přímými zaměstnanci. Jedná se tedy o majitele, manažery či ostatní interní zaměstnance marketingových agentur, nástrojů pro e-shopy např. platebních bran, krabicových řešení pro e-shopy, e-mailingových nástrojů a dalších služeb pro e-shopy. 

E-shopy při registraci a vstupu na konferenci pečlivě kontrolujeme.

Jak a kdy se můžu registrovat na workshopy?

Na workshopy se bude možnost přihlásit v den konání akce, a to ráno na informacích. Každý se bude moci přihlásit pouze na 3 workshopy, které se nekonají ve stejný čas. Množství účastníků na workshopech je omezené, proto doporučujeme přijít co nejdříve, než budou všechna místa zabrána.

Jak se na konferenci dostanu?

Impact Hub v Brně se nachází na adrese Cyrilská 7. Hlavní vstup je z ulice Čechyňská, skrze velkou prosklenou recepci.

Nejbližší zastávka tramvají a trolejbusů je Vlhká nebo Masná od kud je to pěšky asi 5 minut.

Pokud jedete autem, tak nejbližší veřejné parkoviště se nachází na ulici Zderadova či v Galerii Vaňkovka, ale doporučujeme zaparkovat v přilehlých ulicích, kde jsou modré zóny a tedy je zde parkování o víkendu zdarma. Je ale potřeba počítat s tím, že v okolí Impact Hubu je jen omezené množství parkovacích míst.

Je na konferenci zajištěno připojení k internetu?

Ano, po celý den pro vás bude k dispozici zdarma bezdrátové připojení k internetu a elektrické zásuvky na každém rohu.

Jak je to s jídlem a pitím?

Na místě bude po celou dobu akce k dispozici bar, kde si můžete zakoupit drobné občerstvení, dobrou kávu a další nápoje. Okolo 11:00 přijede před budovu food truck, kde si budete moci zakoupit teplé jídlo. K dispozici bude až do konce hlavního programu. Případně je v blízkém okolí několik restaurací či rychlých občerstvení kam si můžete v obědové pauze zajít na jídlo.

Bude afterparty?

Ano, bude. Po skončení hlavního programu v 17:00 bude následovat afterparty přímo v Impact Hubu, kde vás čeká zábavný program, nějaké ty drinky a hlavně si budete moci popovídat s řečníky, organizátory či s dalšími účastníky akce.

Registrace

Registrace jsou ukončeny

Pro letošní ročník jsou již všechna volná místa na konferenci obsazena.