Archiv konferencí

Prohlédněte si předchozí konference E-commerce day. Níže najdete seznam všech konferencí, které se konaly i s odkazem na archivní web dané akce. Na webu najdete informace o programu, řečnících či partnerech předchozích ročníků.

Pátý ročník konference

Courtyard by Marriott, Brno
23.03.2024
Pátý ročník konference E-commerce day se konal nově v prostorách hotelu Courtyard by Marriott. Na tomto ročníku konference byl rekordní počet návštěvníků a to celkem přes 650 e-shopařů. V programu bylo celkem 18 přednášek, 10 workshopů a jedna panelová diskuze.

Čtvrtý ročník konference

Impact Hub, Brno
23.09.2023
Čtvrtý ročník konference E-commerce day, který se konal v Brněnském Impact Hubu. V programu byly nabité přednášky a praktické workshopy. Na akci byla také nabitá poradenské zóna, kde se mohli e-shopaři poradit ohledně rozvoje svého e-shopu.

Třetí ročník konference

Impact Hub, Brno
25.03.2023
Třetí pokračování konference přineslo našlapaný line-up od expertů z různých oborů a také inspirací od úspěšných e-shopařů. V programu bylo celkem 20 přednášek a 10 doplňkových workshopů. Konference se konala v prostředí Brněnského Impact Hubu.

Druhý ročník konference

Impact Hub, Brno
08.10.2022
Druhý ročník konference E-commerce day, který se konal po 3-leté pauze kvůli Covid opatřením. Na konferenci byly 2 řady přednášek a 2 řady doplňkových workshopů. Na konferenci tento ročník byla také větší poradenská zóna pro e-shopaře.

První ročník konference

Impact Hub, Brno
21.09.2019
První ročník konference E-commerce day, který se konal 21. září v roce 2019 v Brněnském Impact Hubu. Program nabídl 8 našlapaných přednášek od expertů z různých oblastí a k tomu 15 doplňkových workshopů.