Předprodej záznamů z přednášek

Pořiďte si videozáznamy z konference E-commerce day 2024 a všechny přednášky si poslechnete i kdykoliv zpětně z pohodlí domova. V ceně jsou všechny záznamy z přednášek a také samotné prezentace všech řečníků. Využijte už teď nejvýhodnější ceny v předprodeji před konferencí.

Chcete si poslechnout přednášky i po konferenci?

Máte rozhodovací paralýzu a víte, že nestihnete všechny přednášky? Není divu, program běží ve 2 sálech současně. Máme pro vás ale ideální řešení. Pořiďte si záznam ze všech přednášek a získejte i kompletní prezentace všech řečníků.

K informacím a novinkám se tak budete moci kdykoli vrátit a třeba vás v klidu domova napadnou nové možnosti, jak načerpané know-how využít pro svůj byznys.

E-commerce day 2024 jednoduše nekončí s rozloučením posledního řečníka. Z takové porce know-how od předních e-commerce odborníků můžete čerpat i dlouho poté. Kupte si přístup k záznamům, ať se k informacím můžete kdykoli vracet a získané dovednosti aplikovat do praxe.

Získejte nejvýhodnější cenu v předprodeji před konferencí

Vychutnejte si konferenci v klidu a k informacím se vraťte kdykoli budete chtít. Kupte si záznamy z přednášek v předprodeji za 390 Kč včetně DPH. Po konferenci bude cena 1 290 Kč včetně DPH.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.